Kantlist Bergo Royal Green 5-pack
126 kr/frp

Royal Green 5-pack
126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bergo Kantlist används som praktisk och snygg avslutning där Bergogolvet inte möter vägg eller kant. Kantlisten är lätt att montera. Storlek 300x55 mm. 5 st/frp
Varumärke
BergoBeskrivning
Bergo Kantlist används som praktisk och snygg avslutning där Bergogolvet inte möter vägg eller kant. Kantlisten är lätt att montera. Storlek 300x55 mm. 5 st/frp
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bergo |
| Art.Nr. | 520GR |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Färg | Grön |
| Serie | Royal |
| Antal (st/frp) | 5 st/frp |
| Produkttyp | Kantlist |
| Bredd | 55 cm |

