Kantlist Habo SA14 Mattsvart 30x30 mm
fr.249 kr
Välj variant

SA14 Mattsvart 30x30 mm
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Stilren kantlist av aluminium.
Egenskaper- Självhäftande
- För golv och vägghörn
- Höjd 30 mm
- Bredd 30 mm
- För golv och vägghörn
- Höjd 30 mm
- Bredd 30 mm
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Utförande | Mattsvart, Rostfri |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Produkttyp | Kantlist |
| Höjd | 30 mm |
| Material | Aluminium |
| Montering | Självhäftande |
| Djup | 30 mm |


