Kantlist Habo SA26 Ek 20x25 mm
fr.229 kr
Välj variant

SA26 Ek 20x25 mm
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Självhäftande kantlist av aluminium.
Egenskaper- Stilren list med en slät yta
- För golv och vägghörn
- Höjd 20 mm
- Bredd 25 mm
- För golv och vägghörn
- Höjd 20 mm
- Bredd 25 mm
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30557-HABO |
| Utförande | Ek, Mattsvart, Rostfri |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Typ | Kantlist |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Aluminium |


