Kvartsstav Höganäs Träprofiler 12x12 mm vit 0502
Pris/frp 60:-
25 kr/lpm
12x12 mm vit 0502
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vitmålad kvartsstav i furu från Höganäs Träprofiler. Används t.ex som övergång mellan golv och vägg, tröskel eller köksinredning. Kvartsstav kan också användas om du renoverar och väljer att behålla de äldre sockellisterna. FSC-certifierad.
Varumärke
Höganäs TräprofilerBeskrivning
Vitmålad kvartsstav i furu från Höganäs Träprofiler. Används t.ex som övergång mellan golv och vägg, tröskel eller köksinredning. Kvartsstav kan också användas om du renoverar och väljer att behålla de äldre sockellisterna. FSC-certifierad.
Egenskaper
| Varumärke | Höganäs Träprofiler |
| Art.Nr. | KV1212050224 |
| Träslag | Furu |
| Ytbehandling | Målad |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 12 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 12 mm |
| Typ | Kvartstav |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 7350064170021 |
