Kvartstav Grimslöv Trä List 12x12 mm Lackad Bok
Lägsta totalpris 285:-
95 kr/st
Kvartstav Grimslöv Trä List 12x12 mm Lackad Bok
3 st / 285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kvartstav Grimslöv Trä List 12x12 mm Lackad Bok är en list som i profil liknar en kvarts, en fjärdedels, cirkel och används oftast till att sätta i innerhörn för att göra kanten mjukare och rundare mellan två väggar, som taklist eller andra ställen där hörn bildas. Den kan även fungera som en typ av tröskel vid mindre nivåskillnader.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Kvartstav Grimslöv Trä List 12x12 mm Lackad Bok är en list som i profil liknar en kvarts, en fjärdedels, cirkel och används oftast till att sätta i innerhörn för att göra kanten mjukare och rundare mellan två väggar, som taklist eller andra ställen där hörn bildas. Den kan även fungera som en typ av tröskel vid mindre nivåskillnader.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | VI1212BU6NL |
| Träslag | Bok |
| Längd | 2400 mm |
| Tjocklek | 12 mm |
| Typ | Kvartstav |
| Material | Trä |
| Yta | Naturlackad |
| Höjd | 12 mm |
