Nivålist Kährs MassivAsk Lack Nivålist BxH 58x20 mm
359 kr/mPris/frp 693,60:-
289 kr/mSpara 19 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Bredd:
58 mm
Färg:
Ask
Passar till:
Lack

Massiv
Ask Lack Nivålist BxH 58x20 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Massiv nivålist från Kährs. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiv nivålist från Kährs. Nivålister används för att ge en smidig övergång mellan golvytor i olika höjder.
Säljes i 2400 mm längder.
Dokument
Recensioner
PeterVerifierad köpare
för 1 år sedanSnabb leverans Lätt att fästa
Bo JVerifierad köpare
för 5 år sedanPrisvärd, fin finish, elegant!
+ Snygg!
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7026024AK50 |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 58 mm |
| Färg | Ask |
| Typ | Massiv Nivålist |
| Höjd | 20 mm |
| Passar till | Lack |
| Storlek | BxH 58x20 mm |
| Material | Massiv |
| Listtyp | Nivålist |
| EAN-nr | 7393969215268 |
