Nivålist Lundbergs Standard SvartLxBxH 1000x40x0-10 mm
Lägsta totalpris 398:-
199 kr/st
Standard Svart
LxBxH 1000x40x0-10 mm
2 st / 398 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 80321 |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Svart |
| Serie | Standard |
| Typ | Nivålist |
| Material | Aluminium |
| Listtyp | Nivålist |
| Höjd | 10 mm |
| EAN-nr | 7392118803219 |

