Nivålist Lundbergs Standard SilverLxBxH 2000x40x10 mm
Lägsta totalpris 738:-
369 kr/stVald variant
Längd:
2000 mm
Bredd:
40 mm

Standard Silver
LxBxH 2000x40x10 mm
2 st / 738 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Nivålist Standard som täcker skarven mellan två olika nivåer. Nivålist med förborrade hål. Skruv ingår.
Nivålist med bredd 30 mm har en höjd på 2-4 mm.Nivålist med bredd 37 och 40 mm har en höjd på 8-10 mm.Nivålist med bredd 45 mm har en höjd på 14-15 mm.!--AXAPTA MarginWidth0 MarginHeight0 WebletNameWebLet1290765483 TypeWebPageWeblet --Pnbsp;/P
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 80162 |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Silver |
| Serie | Standard |
| Typ | Nivålist |
| Material | Aluminium |
| Listtyp | Nivålist |
| Höjd | 10 mm |
| EAN-nr | 7392118801628 |
