Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x27x2400 mm Obehandlad
Lägsta totalpris 285:-
95 kr/st
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x27x2400 mm Obehandlad
3 st / 285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x27x2400 mm Obehandlad är en list i obehandlad planhyvlad furu. Planhyvlad furu kan användas till snickerier där finare finish önskas.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Planhyvlad List Grimslöv Trä List 27x27x2400 mm Obehandlad är en list i obehandlad planhyvlad furu. Planhyvlad furu kan användas till snickerier där finare finish önskas.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | QU2727KI6 |
| Träslag | Furu |
| Längd | 2400 mm |
| Tjocklek | 27 mm |
| Produkttyp | Planhyvlat |
| Material | Trä |
| Yta | Obehandlad |
| Höjd | 27 mm |
