Skugglist CENT BastuVit
Pris/frp 289:-
30,10 kr/lpmVald variant
Färg:
Vit

Bastu
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Denna bastulist är lämplig både för våta och torra utrymmen. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Varumärke
CENTBeskrivning
Denna bastulist är lämplig både för våta och torra utrymmen. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 1518JOKIT |
| Ytbehandling | Bastuskyddad |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 18 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 15 mm |
| Antal | 4 st/frp |
| Typ | Skugglist |
| Material | Furu |
| Dimension | 15x18x2400 mm |
| Längd | 2,4 m |
| Antal | 9,6 lpm/frp |
| EAN-nr | 6418227011275 |
