Smyglist CENT Vit15x70x2400 mm
Pris/frp 389:-
54,03 kr/lpmVald variant
Bredd:
70 mm

Vit
15x70x2400 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med en bred smyglist avslutar du på ett vackert sätt mot dörrar och fönster om bredden hos en vanlig täcklist inte räcker till. Fingerskarvad kvistfri råvara av furu garanterar ett enhetligt och vackert slutresultat i våra lister.
Varumärke
CENTBeskrivning
Med en bred smyglist avslutar du på ett vackert sätt mot dörrar och fönster om bredden hos en vanlig täcklist inte räcker till. Fingerskarvad kvistfri råvara av furu garanterar ett enhetligt och vackert slutresultat i våra lister.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | SMYYGI70P |
| Ytbehandling | Målad |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 15 mm |
| Antal | 3 st/frp |
| Typ | Smyglist |
| Material | Furu |
| Dimension | 15x70x2400 mm |
| Längd | 2,4 m |
| Antal | 7,2 lpm/frp |
| EAN-nr | 6418227003591 |
