Sockel Kährs Massiv 15x69 mm Ek Nouveau Black/Lava
349 kr/mPris/frp 717,60:-
299 kr/mSpara 14 %Kampanj

Massiv 15x69 mm Ek Nouveau Black/Lava
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 702324EK5E |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Tjocklek | 69 mm |
| Produkttyp | Golvsockel |
| Höjd | 69 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702324EK5E |
| Material | Trä |
| Listtyp | Golvsockel |
| EAN-nr | 7393969214391 |
