Sockel Kährs Massiv Ek Lack
279 kr/mPris/frp 573,60:-
239 kr/mSpara 14 %Kampanj

Massiv Ek Lack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
KährsBeskrivning
Sockel gjord i massiv ek. Passar alla golvtjocklekar.
Säljes i 2400 mm längder.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 702324EK50 |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2400 mm |
| Färg | Ek |
| Tjocklek | 15 mm |
| Höjd | 69 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Golvsockel |
| EAN-nr | 7393969200165 |

