T-list Kährs MassivMassiv T-List Ek Mattlack BxH 58x12 mm
Pris/frp 621,60:-
259 kr/mSe priset!
Vald variant
Träslag:
Ek
Passar till:
Mattlack
Höjd:
12 mm

Massiv
Massiv T-List Ek Mattlack BxH 58x12 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiv T-list. T-lister används vid övergångar mellan golvytor i samma höjd.
58x17 mm passar golvhöjder mellan 14-20 mm (inkl. underläggsmaterial).
Säljes i 2400 mm längder.
Säljes i 2400 mm längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7039024EK10 |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 58 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Massiv T-List |
| Passar till | Mattlack |
| Höjd | 12 mm |
| Storlek | BxH 58x12 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Skarvlist |
| EAN-nr | 7393969217507 |

