T-list Kährs MassivEk Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke Skarvlist BxH 58x17 mm

Massiv
Ek Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke Skarvlist BxH 58x17 mm
Beskrivning
Säljes i 2400 mm längder.
Dokument
Recensioner
Bra passning o snabb leverans.
Vansinnigt dyrt och lätt skadad. 😩
Funkade bra i hallen.
Bra, list, lite svår att montera.
Varför har Kährs förändrat T-listen tunnare klenare höjden som är inte bra . Har tidigare köpt den som jag kan jämföra med.
Enkel montering, tydlig information. Bra kvalitet!!
Den fyller sitt syfte. Det var dock inte förstavalet. Hade önskat en 20 cm bred platt tröskel mellan två rum med stor öppning mellan sig. Fanns dock ingen som var 2.20 lång. Men ok för vad det är.
Man kan stabilisera golvet vid övergången även om det sviktar lite.
Bred och smidig list utan att bygga så högt eller att ha synliga skruvhuvuden.
Hittade inte någon list över 2 m
Den optimala löningen för skarv mellan 2 rum.
Prisvärd, fin finish, elegant!
Bra kvalitet och yta
Listen sitter fast ordentligt i plåtspåret men går ändå att ta loss med lite vilja.
Mycket snygga lister, enkla att installera!
Bra förpackning, lätt att lägga och ett snyggt resultat!
Mycket bra. Enkel att fästa.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7029024REK09 |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 58 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Massiv T-List |
| Passar till | Fredrik/Trollaborg/Palazzo Fumo/Smoke |
| Höjd | 17 mm |
| Storlek | BxH 58x17 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Skarvlist |
| EAN-nr | 7393969234016 |

