Trappnos Kährs 40x56 mm Brighton/portofino/sorrento Mattlack
757 kr

40x56 mm Brighton/portofino/sorrento Mattlack
757 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med not fjäder.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trappnos används där golvet går ut mot en trappa för att ge en avslutning utan nivåskillnad. Denna trappnos integreras i Kährs Original 15 mm med not fjäder.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 702812EKBR |
| Träslag | Ek |
| Längd | 1200 mm |
| Bredd | 40 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Trappnos |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702812EKBR |
| Material | Trä |
| Listtyp | Trappnos |
| Höjd | 56 mm |
| EAN-nr | 7393969216821 |
