Tröskellist Lundbergs Fix Ekfolie
Rek. pris 315 kr/st
259 kr/stLägsta totalpris 458:-
229 kr/stSpara 12 %Kampanj28 tim kvar!

Fix Ekfolie
2 st / 458 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tröskellist Fix som täcker skarven mellan trösklar och parkett- eller laminatgolv. Listen är självhäftande med klisterremsa.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tröskellist Fix som täcker skarven mellan trösklar och parkett- eller laminatgolv. Listen är självhäftande med klisterremsa.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 81461 |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Färg | Ekfolie |
| Serie | Fix |
| Produkttyp | Tröskellist |
| Material | Aluminium |
| Listtyp | Tröskellist |
| Höjd | 12 mm |
| EAN-nr | 7392118814611 |
