Tröskelplatta Grimslöv Trä List 9x120 mm Lackad Ek1000 mm
Lägsta totalpris 418:-
209 kr/st
Tröskelplatta Grimslöv Trä List 9x120 mm Lackad Ek
1000 mm
2 st / 418 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Tröskelplatta Grimslöv Trä List 9x120 mm Lackad Ek ger god handikapptillgänglighet, avgränsning i golvbeläggningen samt ventilation under dörrblad
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Tröskelplatta Grimslöv Trä List 9x120 mm Lackad Ek ger god handikapptillgänglighet, avgränsning i golvbeläggningen samt ventilation under dörrblad
Recensioner
HansVerifierad köpare
för 1 år sedanSprack längs hela plattan. Dålig kvalitet
Helena RVerifierad köpare
för 5 år sedanFler längder att välja på vore bra
KentVerifierad köpare
för 5 år sedanLåg höjd För mig passande längd Relativt billigförutom alla påslag
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | TU09120EI2NL |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Produkttyp | Tröskelplatta |
| Material | Ek |
| Listtyp | Tröskel |
| Yta | Naturlackad |
