Laminatgolv Loc-Floor Vintage Washed Oak 3-Stav
Pris/frp 689,70:-
285 kr/m²
Vintage Washed Oak 3-Stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LocFloor är ett laminatgolv tillverkat av Unilin Flooring i en mycket hög kvalité i förhållande till sitt attraktiva pris.
Varumärke
Loc-FloorBeskrivning
LocFloor är ett laminatgolv tillverkat av Unilin Flooring i en mycket hög kvalité i förhållande till sitt attraktiva pris.
OBS! Bilderna gör inte mönstren full rättvisa,men ger en uppfattning om hur de verkliga färgnyanserna och mönstren ser ut.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
Egenskaper
| Varumärke | Loc-Floor |
| Art.Nr. | LCF00289 |
| Mönster | 3-Stav |
| Längd | 1261 mm |
| Bredd | 192 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Tjocklek | 7 mm |
| Antal | 2,42 m2/frp |
| Antal | 10 st/frp |
| Fog | Uniclic |
| Utseende | Ek |
| Imitation | Ek |
| Ljuddämpning | Nej |
| Typ | Laminat |
| Yta | Slät |
