Laminatgolv Meister LC 150 Monclair Oak 7148 - Grå
241 kr/m²Pris/frp 430,95:-
169 kr/m²Spara 30 %Kampanjtom 31/5

LC 150 Monclair Oak 7148 - Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Monclair Oak 7148 är ett grått laminatgolv anpassat för livets alla utmaningar. Golvet passar bra in i både hemmamiljö och kommersiella miljöer.
Varumärke
MeisterBeskrivning
Monclair Oak 7148 är ett grått laminatgolv anpassat för livets alla utmaningar. Golvet passar bra in i både hemmamiljö och kommersiella miljöer.
Golvet läggs med enkelhet flytande. Resistent mot vatten i fyra timmar.
Recensioner
Martin PVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnyggt golv till bra pris! 👍👍
Egenskaper
| Varumärke | Meister |
| Art.Nr. | 518108 |
| Mönster | 1-Stav |
| Längd | 1288 mm |
| Bredd | 198 mm |
| Färg | Grå |
| Serie | LC 150 |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal | 2,55 m²/frp |
| Antal | 10 st/frp |
| Fog | Multiclic |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Ek |
| Typ | Laminatgolv |
| Nyans | Mörkt |
| Tillverkarens Art.Nr. | 600014-1288198-07148 |
| EAN-nr | 4064611164649 |
