Laminatgolv Pergo Modern Plank 4V - Sensation Farmhouse Oak 1-StavOriginal Excellence
499 kr/m²Pris/frp 693,57:-
379 kr/m²Spara 24 %Kampanj53 tim kvar!
Vald variant
Serie:
Original Excellence

Modern Plank 4V - Sensation Farmhouse Oak 1-Stav
Original Excellence
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slitstarka, vackra och miljömässigt förnuftiga laminatgolv med livstids garanti (i bostadsmiljö) gör Pergo till ett klokt köp ur alla synvinklar. Original Excellence serien är anpassat för högt slitage i offentliga miljöer och för mycket högt slitage i hemmiljö. Säljes endast i hela förpackningar
Varumärke
PergoBeskrivning
Slitstarka, vackra och miljömässigt förnuftiga laminatgolv med livstids garanti (i bostadsmiljö) gör Pergo till ett klokt köp ur alla synvinklar. Original Excellence serien är anpassat för högt slitage i offentliga miljöer och för mycket högt slitage i hemmiljö. Säljes endast i hela förpackningar
Tänk på att färgåtergivning av bilder kan variera mellan olika datorer beroende på skärmens inställning.
Dokument
Recensioner
AnnaVerifierad köpare
för 5 månader sedanNär man väl listar ut hur man får ihop kortsidorna så de blir täta, blir det lättare att lägga. Riktigt snyggt golv iaf!
+ Snyggt och tåligt
- Bökigt att få ihop kortsidorna.
Håkan Verifierad köpare
för 1 år sedanDet blev fint och gick snabbt att lägga. Mvh
MaritaVerifierad köpare
för 1 år sedanBra och fint golv
Maria MVerifierad köpare
för 2 år sedanEtt snyggt och tåligt golv som är lätt att hålla rent.
Ann NVerifierad köpare
för 2 år sedanSnyggt golv som var relativt lättlagat.
Jörgen RVerifierad köpare
för 5 år sedanBlev riktigt bra och snyggt i vårat kök med en lantlig stil
Björn S NVerifierad köpare
för 7 år sedanEnkelt, stilrent golv. Lätt att lägga. För det sista plusset kunde priset vara något lägre.
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
| Art.Nr. | 298383 |
| Tillverkarens Art.Nr. | L0231-03371 |
| Serie | Original Excellence |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal | 1,835 m²/frp |
| Antal | 7 st/frp |
| Längd | 1380 mm |
| Antistatisk | Ja |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antibakteriell | Ja |
| Bredd | 190 mm |
| Kant | Fasad |
| Utförande | Lantgårdsek (03371) |
| Typ | Laminatgolv |
| Material | HDF |
| Imitation | Ek |
| Yta | Silkesmatt |
| Nyans | Mörkt |
| Fog | PerfectFold 3.0 |
| Garanti | Livstid |
| Mönster | 1-Stav |
| Färg | Trä/natur |
| EAN-nr | 5415125489213 |






