Laminatgolv Pergo Modern Plank 4V - Sensation Village Oak 1-StavOriginal Excellence
519 kr/m²Pris/frp 711,87:-
389 kr/m²Spara 25 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Serie:
Original Excellence

Modern Plank 4V - Sensation Village Oak 1-Stav
Original Excellence
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slitstarka, vackra och miljömässigt förnuftiga laminatgolv med livstids garanti (i bostadsmiljö) gör Pergo till ett klokt köp ur alla synvinklar. Original Excellence serien är anpassat för högt slitage i offentliga miljöer och för mycket högt slitage i hemmiljö. Säljes endast i hela förpackningar
Varumärke
PergoBeskrivning
Slitstarka, vackra och miljömässigt förnuftiga laminatgolv med livstids garanti (i bostadsmiljö) gör Pergo till ett klokt köp ur alla synvinklar. Original Excellence serien är anpassat för högt slitage i offentliga miljöer och för mycket högt slitage i hemmiljö. Säljes endast i hela förpackningar
Tänk på att färgåtergivning av bilder kan variera mellan olika datorer beroende på skärmens inställning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
| Art.Nr. | L0231-03375 |
| Mönster | 1-Stav |
| Utförande | Ek Village (03375) |
| Längd | 1380 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Original Excellence |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal | 1,835 m²/frp |
| Antal | 7 st/frp |
| Fog | PerfectFold 3.0 |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antibakteriell | Ja |
| Antistatisk | Ja |
| Imitation | Ek |
| Typ | Laminatgolv |
| Nyans | Ljust |
| Kant | Fasad |
| Material | HDF |
| Yta | Extra Matt |
| Garanti | Livstid |
| EAN-nr | 5415125489206 |






