Laminatgolv Tarkett WS Soundlogic 932 Brook Oak Brown
Rek. pris 429 kr/m²
Pris/frp 686,34:-
369 kr/m²
WS Soundlogic 932 Brook Oak Brown
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Woodstock SoundLogic är ett tystaste laminatgolv tack vare den integrerade akustikbaksidan som ger en stegljudsdämpning på 17 dB
Varumärke
TarkettBeskrivning
Woodstock SoundLogic är ett tystaste laminatgolv tack vare den integrerade akustikbaksidan som ger en stegljudsdämpning på 17 dB
Woodstock SoundLogic är vårt tystaste laminatgolv tack vare den integrerade akustikbaksidan som ger en stegljudsdämpning på 17 dB. Inget extra underlagsmaterial ska användas och det går därför snabbare att lägga och blir mer kostnadseffektivt i jämförelse med många andra golv. I kollektionen finns ett brett urval av trädesigner med klassisk plank samt 3- och 2-stav.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 510041024 |
| Fog | Klicklås |
| Serie | Woodstock Soundlogic |
| Imitation | Ek |
| Mönster | Trä |
| Typ | Laminatgolv |
| Färg | Trä/natur |
| Kant | Fasad |
| Garanti | 20 år |
| Ytbehandling | Matt |
| Klass | 32 |
| Bredd | 193 mm |
| Antistatisk | Nej |
| Antal | 7 st/frp |
| Längd | 1380 mm |
| Antal | 2,131 m²/frp |
| Tjocklek | 9 mm |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Våtrumsgodkänd | Nej |
| EAN-nr | 3423128711639 |

