Vinylgolv Aspecta Click Stone
fr.429 kr/m²Pris/frp 711,37:-
fr.319 kr/m²Spara 26 %Kampanj

Click Stone
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AspectaBeskrivning
Aspectas vinylgolv bygger på naturtrogen design, utseende och känsla.
Golven passar perfekt för bostäder och är väldigt slitstarka mot repor, friktionsmärken, väta och andra yttre faktorer som påverkar ett golv.
Golven är varma och mjuka att gå på samt levereras med ett integrerat golvunderlägg, därför behövs inget mellanlägg vid installationen. Installationen går snabbt och enkelt tack vare Aspectas patenterade fogsystem som är väl beprövat.
Golven är varma och mjuka att gå på samt levereras med ett integrerat golvunderlägg, därför behövs inget mellanlägg vid installationen. Installationen går snabbt och enkelt tack vare Aspectas patenterade fogsystem som är väl beprövat.
Egenskaper
| Varumärke | Aspecta |
| Art.Nr. | RC3048TL570123FASA |
| Längd | 610 mm |
| Bredd | 305 mm |
| Färg | Trä |
| Tjocklek | 4,8 mm |
| Slitskikt | 0,3 mm |
| Antal | 2,23 m2/frp |
| Antal | 12 st/frp |
| Fog | Droplock 100 |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Vinylgolv |
| Kant | 4 sidor |
| Garanti | 10 år |
| Material | Vinyl |

