Vinylgolv Aspecta Essential RC 55 Ceragrout
Pris/frp 1 213,29:-Lägsta totalpris 2 426,58:-
fr.549 kr/m²Välj variant

Essential RC 55 Ceragrout
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AspectaBeskrivning
Aspectas vinylgolv bygger på naturtrogen design, utseende och känsla.
Golven passar perfekt för bostäder och är väldigt slitstarka mot repor, friktionsmärken, väta och andra yttre faktorer som påverkar ett golv. Golven är varma och mjuka att gå på samt levereras med ett integrerat golvunderlägg, därför behövs inget mellanlägg vid installationen. Installationen går snabbt och enkelt tack vare Aspectas patenterade fogsystem som är väl beprövat.
Egenskaper
| Varumärke | Aspecta |
| Art.Nr. | CG5560TL43512A |
| Längd | 940 mm |
| Bredd | 470 mm |
| Färg | Grå/Brun, Marmor, Mörkgrå |
| Serie | Aspecta Essentials RC55 Ceragrout |
| Tjocklek | 6 mm |
| Slitskikt | 0,55 mm |
| Antal | 2,21 m2/frp |
| Antal | 5 st/frp |
| Fog | Droplock 100 |
| Typ | Vinylgolv |
| Kant | 4 sidor |

