Vinylgolv Tarkett Extra Albi Black And White
Lägsta totalpris 1 796:-
fr.449 kr/m²Välj variant

Extra Albi Black And White
4 m² / 1 796 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vinylgolv Extra från Tarkett är nordens mest omtyckta vinylgolv. Ett slitstarkt golv med ett brett urval naturtrogna designs. Då ett vinylgolv tål spill och är lättstädat är det extra lämpligt för köket och hallen.
Rutstorlek: 16,6x16,6 cm
Rutstorlek: 16,6x16,6 cm
Varumärke
TarkettBeskrivning
Vinylgolv Extra från Tarkett är nordens mest omtyckta vinylgolv. Ett slitstarkt golv med ett brett urval naturtrogna designs. Då ett vinylgolv tål spill och är lättstädat är det extra lämpligt för köket och hallen.
Rutstorlek: 16,6x16,6 cm
Rutstorlek: 16,6x16,6 cm
OBS! Säljs i hela löpmeter med fasta bredder.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Denna vara är det ej returrätt på pga att den kapas efter kunds behov.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Ytbehandling | Extreme Protection |
| Bredd | 2000, 3000, 4000 mm |
| Färg | Svart |
| Serie | Extra |
| Tjocklek | 3 mm |
| Slitskikt | 0,35 mm |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Övriga mönster |
| Ljuddämpning | 18 dB |
| Produkttyp | Vinylgolv |
| Nyans | Mörkt |
| Kvalitet | Klass 32 |

