Vinylklick Tarkett iD inspiration Click Solid 55 Delic Oak-Sugar
699 kr/m²Pris/frp 767,91:-
429 kr/m²Spara 39 %Kampanj53 tim kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

iD inspiration Click Solid 55 Delic Oak-Sugar
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

iD Click Solid 55 är ett slitstarkt klickvinylgolv i plank-och plattformat. Kollektionen finns i 19 ultramatta dekorer med mönster av trä eller sten. Den nya ytbehandlingen Tektanium™ ger ett ultramatt utseende utan blänk och men också extra tålighet mot fläckar och repor. Golvet är enkelt att installera själv tack vare vårt klicksystem. Det kan läggas direkt på ett befintligt golv så länge det har en plan, slät och hård yta.
Varumärke
TarkettBeskrivning
iD Click Solid 55 är ett slitstarkt klickvinylgolv i plank-och plattformat. Kollektionen finns i 19 ultramatta dekorer med mönster av trä eller sten. Den nya ytbehandlingen Tektanium™ ger ett ultramatt utseende utan blänk och men också extra tålighet mot fläckar och repor. Golvet är enkelt att installera själv tack vare vårt klicksystem. Det kan läggas direkt på ett befintligt golv så länge det har en plan, slät och hård yta.
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 24616096 |
| Mönster | Trä |
| Längd | 1211 mm |
| Bredd | 190,5 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | iD Inspiration 55 Solid Click |
| Tjocklek | 5 mm |
| Slitskikt | 0,55 mm |
| Antal | 1,61 m2/frp |
| Antal | 7 st/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antistatisk | Ja |
| Imitation | Ek |
| Typ | Vinylklick |
| Montering | Klick |
| Kant | 4 sidor |
| Garanti | 5 år |
| Kvalitet | Klass 23/33 |
| Våtrumsgodkänd | Nej |
| EAN-nr | 3423128654912 |

