Massivt Trägolv Junckers Ek Nordic White Plus Harmony Ultramatt Lack 2-Stav
Pris/frp 2 398,41:-
1 269 kr/m²
Ek Nordic White Plus Harmony Ultramatt Lack 2-Stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kulören Nordic White Plus som har infärgats i det massiva trägolvet ger det en ljus och skandinavisk ton.
Varumärke
JunckersBeskrivning
Kulören Nordic White Plus som har infärgats i det massiva trägolvet ger det en ljus och skandinavisk ton.
Sortering
Harmony - En sortering med en naturlig prägel med mer färg och strukturell ådringsvariation mellan de enskilda stavarna. Medelstora kvistar och mycket hårfina sprickor uppstår i viss mån.
OBS! Byglar måste köpas till detta golv.
Harmony - En sortering med en naturlig prägel med mer färg och strukturell ådringsvariation mellan de enskilda stavarna. Medelstora kvistar och mycket hårfina sprickor uppstår i viss mån.
OBS! Byglar måste köpas till detta golv.
Egenskaper
| Varumärke | Junckers |
| Art.Nr. | 536465-189 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 2-Stav |
| Ytbehandling | Ultramatt Lack |
| Sortering | Harmony |
| Längd | 1830 mm |
| Bredd | 129 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 14 mm |
| Antal | 1,89 m2/frp |
| Antal | 8 st/frp |
| Fog | Klammerfog |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Massivt trägolv |
| Nyans | Ljust |
| Tillverkarens Art.Nr. | 536465-189 |
| EAN-nr | 5708705602684 |
