Parkettgolv Berg & Berg Ek XXL Vild Borstad Vitolja 1-StavLängd: 2390 mm
Pris/frp 2 496,36:-
879 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Ek XXL Vild Borstad Vitolja 1-Stav
Längd: 2390 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trägolv Berg & Berg Ek XXL Ruter Borstad Vitolja 1-Stav med sorteringen Ruter som ger en färgrik struktur med alla färgvariationer, ingen begränsning av inlöp, brunkärna, kvistar och splint med en borstad och vitoljad yta.
Varumärke
Berg & BergBeskrivning
Trägolv Berg & Berg Ek XXL Ruter Borstad Vitolja 1-Stav med sorteringen Ruter som ger en färgrik struktur med alla färgvariationer, ingen begränsning av inlöp, brunkärna, kvistar och splint med en borstad och vitoljad yta.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Berg & Berg |
| Art.Nr. | 7415017020W |
| Serie | Swedish Naturals |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Vitolja |
| Sortering | vild |
| Utförande | Längd: 2390 mm |
| Längd | 2390 mm |
| Bredd | 198 mm |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3,8 mm |
| Kollektion | Swedish Naturals |
| Antal | 2,84 m²/frp |
| Antal | 8 st/frp |
| Fog | Svedloc Plus |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| Färg | Trä/natur |
| EAN-nr | 7330587501533 |


