Parkettgolv Kährs Dublin Mattlackad Ek 1-stav15x187x2420
2 313 kr/m²Pris/frp 4 866,08:-
1 789 kr/m²Spara 23 %Kampanj29 tim kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Dublin Mattlackad Ek 1-stav
15x187x2420
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trägolv Kährs Dublin är ett 1-stavs golv med elegans. Golvet har måttliga färgvariationer och kan innehålla mindre kvistar. Oljad ytbehandling, borstad med mikrofasad kant. Kährs Dublin kan slipas 3-4 gånger vilket göra att flera generationer kan ha glädje av golvet.
Detta golvet är svanenmärkt.
Detta golvet är svanenmärkt.
Varumärke
KährsBeskrivning
Trägolv Kährs Dublin är ett 1-stavs golv med elegans. Golvet har måttliga färgvariationer och kan innehålla mindre kvistar. Oljad ytbehandling, borstad med mikrofasad kant. Kährs Dublin kan slipas 3-4 gånger vilket göra att flera generationer kan ha glädje av golvet.
Detta golvet är svanenmärkt.
Detta golvet är svanenmärkt.
Golven levereras med baksidan av golvet uppåt, för att säkerställa att golvet inte repas eller skadas under transport.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 151N4AEK04KW240 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Ultramatt Lack |
| Sortering | Calm |
| Längd | 2420 mm |
| Bredd | 187 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Kährs Original |
| Tjocklek | 15 mm |
| Slitskikt | 3,5 mm |
| Kollektion | Capital Collection |
| Antal | 2,72 m2/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | Woodloc 5S |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| Tillverkarens Art.Nr. | 151N4AEK04KW240 |
| EAN-nr | 7393969044950 |


