Parkettgolv Tarkett Play Ask Ivory 1-stav Lack
Rek. pris 1 159 kr/m²
Pris/frp 1 984,62:-Lägsta totalpris 7 938,48:-
1 023 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Play Ask Ivory 1-stav Lack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trägolv som lyfter fram färg och form i kraftfullare uttryck för dig som gillar lite mer spännande golv och idéer. Dynamisk golvdesign som tar för sig och ger rum ett modernt intryck men utan att göra avkall på vetskapen och känslan av äkta trä på golvet.
Varumärke
TarkettBeskrivning
Trägolv som lyfter fram färg och form i kraftfullare uttryck för dig som gillar lite mer spännande golv och idéer. Dynamisk golvdesign som tar för sig och ger rum ett modernt intryck men utan att göra avkall på vetskapen och känslan av äkta trä på golvet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 41006008 |
| Träslag | Ask |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 162 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Play |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal (m2/frp) | 1,94 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| EAN-nr | 5902662037859 |

