Parkettgolv Tarkett Pure Bok Nature TreS
Rek. pris 789 kr/m²
Pris/frp 1 851,36:-Lägsta totalpris 5 554,08:-
696 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Pure Bok Nature TreS
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TarkettBeskrivning
Pure är en ödmjuk hyllning
till rent trä som ek, ask,
björk, bok, lönn och valnöt.
Här får ursprung, hållbarhetoch funktionalitet gå företrender och serien bjuderpå oförädlade mönster somnaturen själv har skapat dem.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
OBS! Tänk på att lägga till ca 5% extra i spill när man beräknar åtgången av golv.
*På Tarketts produkter så kan vi dessvärre ej tillhandhålla provbitar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7930003 |
| Träslag | Bok |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Lack |
| Sortering | Natur |
| Längd | 2281 mm |
| Bredd | 194 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Pure |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3,5 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,66 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| EAN-nr | 7392662073731 |

