Parkettgolv Tarkett Pure Ek Rustic Plank Lackad
Rek. pris 1 159 kr/m²
Pris/frp 1 930,30:-Lägsta totalpris 7 721,20:-
995 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Pure Ek Rustic Plank Lackad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TarkettBeskrivning
Pure är en ödmjuk hyllning
till rent trä som ek, ask,
björk, bok, lönn och valnöt.
Här får ursprung, hållbarhetoch funktionalitet gå företrender och serien bjuderpå oförädlade mönster somnaturen själv har skapat dem.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7876958 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Sortering | Rustik |
| Längd | 2000 mm |
| Bredd | 167 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Pure |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3,5 mm |
| Antal | 1,94 m²/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| EAN-nr | 5902662052579 |


