Parkettgolv Tarkett Shade Ask Linen White Plank Lackad
Rek. pris 1 379 kr/m²
Pris/frp 2 582,98:-Lägsta totalpris 10 331,92:-
1 207 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Shade Ask Linen White Plank Lackad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Shade är eleganta golv i brett urval av
naturliga färger. Här ger bearbetning och
lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt
och ombonat på samma gång. Välj din stil!
Varumärke
TarkettBeskrivning
Shade är eleganta golv i brett urval av
naturliga färger. Här ger bearbetning och
lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt
och ombonat på samma gång. Välj din stil!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7967908 |
| Träslag | Ask |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 162 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Shade |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3,5 mm |
| Antal | 2,14 m²/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| EAN-nr | 5902662051862 |
