Parkettgolv Tarkett Shade Ek Satin White Plank Hårdvaxoljad
1 649 kr/m²Pris/frp 2 557,30:-Lägsta totalpris 10 229,20:-
1 195 kr/m²Spara 28 %Kampanj36 tim kvar!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Shade Ek Satin White Plank Hårdvaxoljad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Shade är eleganta golv i brett urval av
naturliga färger. Här ger bearbetning och
lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt
och ombonat på samma gång. Välj din stil!
Varumärke
TarkettBeskrivning
Shade är eleganta golv i brett urval av
naturliga färger. Här ger bearbetning och
lasyrer dig ett rum som känns både uttrycksfullt
och ombonat på samma gång. Välj din stil!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 7876094 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Hårdvaxolja |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 162 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Shade |
| Tjocklek | 14 mm |
| Slitskikt | 3,5 mm |
| Antal | 2,14 m2/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| Nyans | Ljust |
| EAN-nr | 5902662029731 |


