Trägolv Kährs Ek Flint 3-stav Mattlack
757 kr/m²Pris/frp 1 785:-
525 kr/m²Spara 31 %Kampanj34 tim kvar!

Ek Flint 3-stav Mattlack
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ek Flint,ett modernt 3-stavsgolv som skaparen varm känslagenom en diskret, mörk ton av naturligek. Precis som bergarten flinta med sin breda färgskalaav nyanser, harEk Flinten tydligkontrast medan devarmagråa undertonerna mjukar upp och skaparen enhet i designen. Den matta lackfinishen eliminerar glans samtidigt som den skyddar träet från dagligt slitage.
Varumärke
KährsBeskrivning
Ek Flint,ett modernt 3-stavsgolv som skaparen varm känslagenom en diskret, mörk ton av naturligek. Precis som bergarten flinta med sin breda färgskalaav nyanser, harEk Flinten tydligkontrast medan devarmagråa undertonerna mjukar upp och skaparen enhet i designen. Den matta lackfinishen eliminerar glans samtidigt som den skyddar träet från dagligt slitage.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 133NCDEKD9KW240 |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2423 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | Kährs Avanti |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,6 mm |
| Kollektion | Duramen Collection |
| Antal | 3,4 m2/frp |
| Antal | 7 st/frp |
| Fog | Woodloc 5S |
| Typ | Trägolv |
| Nyans | Mörkt |
| Tillverkarens Art.Nr. | 133NCDEKD9KW240 |
| EAN-nr | 7393969302661 |


