Trägolv Pergo Lofoten XL Grey Oak 1-Stav
Pris/frp 1 758,40:-
1 099 kr/m²
Lofoten XL Grey Oak 1-Stav
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upplev tidlös elegans och modern funktionalitet med Pergo Lofoten XL Grey Oak – ett högkvalitativt trägolv i 1-stav med långa och breda plankor som skapar en exklusiv känsla i varje rum.
Varumärke
PergoBeskrivning
Upplev tidlös elegans och modern funktionalitet med Pergo Lofoten XL Grey Oak – ett högkvalitativt trägolv i 1-stav med långa och breda plankor som skapar en exklusiv känsla i varje rum.
Den svala grå ektonen kombinerar klassisk träkänsla med en modern, nordisk look – perfekt för dig som vill ha ett ljust, luftigt och stilrent hem.
Golvet är tillverkat i äkta trä med en slitstark yta som tål vardagens påfrestningar. Den borstade ytan framhäver träets naturliga struktur och ger en behaglig känsla under fötterna.
Golvet är tillverkat i äkta trä med en slitstark yta som tål vardagens påfrestningar. Den borstade ytan framhäver träets naturliga struktur och ger en behaglig känsla under fötterna.
Egenskaper
| Varumärke | Pergo |
| Art.Nr. | 496178 |
| Mönster | 1-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 1820 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Tjocklek | 13 mm |
| Antal (m2/frp) | 1,602 m²/frp |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Produkttyp | Parkettgolv |
| Tillverkarens Art.Nr. | W1275-03203 |
| EAN-nr | 5401013990961 |

