Trägolv Tarkett Pure Ek Natur, Lackat 3-Stavs Parkettgolv
699 kr/m²Pris/frp 1 300,74:-
489 kr/m²Spara 30 %Kampanjtom 30/4
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Pure Ek Natur, Lackat 3-Stavs Parkettgolv
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

I Pure finns våra design som hyllar äkta trä och oförädlade mönster som naturen själv har skapat dem. Sätt tonen på din inredning utifrån färgton och livlighet av ek, ask, björk, bok eller valnöt. Golven i Pure är lackade för hög slitstyrka och effektivt skydd.
Varumärke
TarkettBeskrivning
I Pure finns våra design som hyllar äkta trä och oförädlade mönster som naturen själv har skapat dem. Sätt tonen på din inredning utifrån färgton och livlighet av ek, ask, björk, bok eller valnöt. Golven i Pure är lackade för hög slitstyrka och effektivt skydd.
Recensioner
pontusntVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra och kvalitativt golv.
Egenskaper
| Varumärke | Tarkett |
| Art.Nr. | 8723924 |
| Träslag | Ek |
| Mönster | 3-Stav |
| Ytbehandling | Mattlack |
| Längd | 2281 mm |
| Bredd | 194 mm |
| Serie | Pure |
| Tjocklek | 13 mm |
| Slitskikt | 2,5 mm |
| Antal | 2,66 m2/frp |
| Antal | 6 st/frp |
| Fog | 2-lock |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Typ | Parkettgolv |
| EAN-nr | 7392662105029 |



