Trallruta Hortus 50 X 50 cm Tryckimp
fr.3 169 kr
fr.3 129 krSänkt pris!
Välj variant

50 X 50 cm Tryckimp
3 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trallrutor i trä passar bra som utomhusgolvbeläggning på exempelvis terrasser, balkonger, i växthus, orangerier, trädgårdsstigar och i tält och andra utomhusområden.
Varumärke
HortusBeskrivning
Trallrutor i trä passar bra som utomhusgolvbeläggning på exempelvis terrasser, balkonger, i växthus, orangerier, trädgårdsstigar och i tält och andra utomhusområden.
Detta set består av 40 st. 50x50 cm trallrutor i trä och passar bl.a. som golvbeläggning i växthuset Uranus 9900.
Snabbt och enkelt att lägga. Kom ihåg att lägga dem i spänn. Tryckimpregnerade.
Dimension per trallruta:
B: 50 x D: 50 cm
Total area före tillkapning: 10,00 m2
Snabbt och enkelt att lägga. Kom ihåg att lägga dem i spänn. Tryckimpregnerade.
Dimension per trallruta:
B: 50 x D: 50 cm
Total area före tillkapning: 10,00 m2
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Färg | Natur |
| Bredd | 50 cm |
| Längd | 50 cm |
| Antal (st/frp) | 40, 45, 64 st/frp |
| Produkttyp | Trallruta |
| Djup | 50 cm |
| Material | Trä |
| Vikt | 140, 224, 157,5 kg |
