Konstgräs Heltäckningsmatta BerryAlloc Antracit
Pris/frp 796:-
fr.199 kr/m²Välj variant

Antracit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Passar både på balkong och uteplats. Den slitstarka mattan har dräneringsnoppor av latex på baksidan vilket gör att den får ventilation och torkar snabbare när den blivit blöt.
Varumärke
BerryAllocBeskrivning
Passar både på balkong och uteplats. Den slitstarka mattan har dräneringsnoppor av latex på baksidan vilket gör att den får ventilation och torkar snabbare när den blivit blöt.
Egenskaper
| Varumärke | BerryAlloc |
| Bredd | 2000, 4000 mm |
| Färg | Antracite |
| Serie | Park |
| Tjocklek | 7 mm |
| Produkttyp | Konstgräs |
| Format | Rulle |
| Bredd | 2000, 4000 cm |
