Kakel Lhådös Sekel List 5x15 vit
49 kr
39 krSpara 20 %Kampanj

Sekel List 5x15 vit
39 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sekel är en klassisk serie kakel. Hög kvalitet med en fin sockelplatta och en avslutningslist som man kan ha till.
Varumärke
LhådösBeskrivning
Sekel är en klassisk serie kakel. Hög kvalitet med en fin sockelplatta och en avslutningslist som man kan ha till.
Recensioner
Anna Verifierad köpare
för 4 månader sedanMycket snygg list som avslutning på Lhadås kakel "Sekel". Passar utmärkt om man vill ha en kaklad vägg i lite gammaldags stil.
Egenskaper
| Varumärke | Lhådös |
| Art.Nr. | 15108 |
| Mått | 5x15 cm |
| Produkttyp | Kakel |
| Kant | Rund |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Nej |
| Tjocklek | 7 mm |
| Serie | Sekel |
| Färg | Vit |
| Sättyta | Enbart Vägg |
| Åtgång | +10% |
| Längd | 15 cm |
| Nominellt Mått | 5x15 cm |
| Mönster | Enfärgad |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Badrum, Kök |
| Bredd | 15 cm |


