Klinker Ceramiche Keope Suite Antracitgrå 60x60 cm Matt
Pris/frp 459:-
425 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Keope Suite Anthrasite 60X60 RT är en grå klinker ur serien SUITE. Ytan på Keope Suite Anthrasite 60X60 RT är matt med halkskydd R9.
Varumärke
Ceramiche KeopeBeskrivning
Keope Suite Anthrasite 60X60 RT är en grå klinker ur serien SUITE. Ytan på Keope Suite Anthrasite 60X60 RT är matt med halkskydd R9.
OBS! Nyansskiftningar är helt naturliga eftersom keramik är ett naturmaterial. Kontrollera nyanser och storleksvarianter före montering. Reklamation efter montering godkännes ej. Observera att en bildskärm inte alltid kan återge en kakelplattas färg och struktur på ett helt korrekt sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Ceramiche Keope |
| Art.Nr. | 299822 |
| Mått | 60x60 cm |
| Produkttyp | Klinker |
| Kant | Rak |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Ja |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal (m2/frp) | 1,08 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 3 st/frp |
| Tjocklek | 10 mm |
| Serie | Suite |
| Färg | Grå |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Längd | 60 cm |
| Mönster | Sten/betong |
| Form | Kvadratisk |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Bredd | 60 cm |
| Storlek | 60x60 cm |



