Marmor Italian Marble Calacatta Oro 305x305 mm Slipad
Pris/frp 2 045,07:-
2 199 kr/m²Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!

Calacatta Oro 305x305 mm Slipad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Italian MarbleBeskrivning
Den exklusiva vackra italienska marmorn Calacatta Oro har en vit botten med guldiga toner.
Egenskaper
| Varumärke | Italian Marble |
| Art.Nr. | 8070 |
| Mått | 30,5x30,5 cm |
| Produkttyp | Marmor |
| Yta | Matt |
| Frostsäker | Nej |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal (m2/frp) | 0,93 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 10 st/frp |
| Serie | Calacatta Oro |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Längd | 30,5 cm |
| Mönster | Marmor |
| Form | Kvadratisk |
| Bredd | 30,5 cm |
| Storlek | 30,5x30,5 cm |

