Glasmosaik Arredo Grå/Guld 2x2 cm
Pris/frp 1 700:-
85 kr/st
Grå/Guld 2x2 cm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArredoBeskrivning
Glasmosaik Arredo Grey/Gold är en effekthöjare för både golv och vägg.
Mosaiken är limmad på pappersark eller glasfiber, vilket underlättar montering, och kan användas både inomhus och utomhus.
Mosaik förekommer i alla möjliga mönster och motiv. Det är ett uppskattat material som både används för konstnärlig utsmyckning och som praktisk och vacker ytbeläggning.
OBS! Denna mosaik säljs per ark.
Mosaik förekommer i alla möjliga mönster och motiv. Det är ett uppskattat material som både används för konstnärlig utsmyckning och som praktisk och vacker ytbeläggning.
OBS! Denna mosaik säljs per ark.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 255043 |
| Mått | 2x2 cm |
| Produkttyp | Mosaik |
| Kant | Rak |
| Yta | Blank |
| Frostsäker | Ja |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Antal (m2/frp) | 2,11 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 20 st/frp |
| Serie | Glasmosaik |
| Färg | Flerfärgad |
| Sättyta | Golv och Vägg |
| Åtgång | + 10% |
| Nätstorlek | 30x30 cm |
| Mönster | Glas |
| Form | Kvadratisk |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Längd | 2 cm |
| Bredd | 2 cm |


