Engångsroller Tebo
Rek. pris 47 kr
35 kr
29 krSpara 17 %Kampanj56 tim kvar!

Engångsroller Tebo
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bygel av stål med plasthandtag. Diameter: 6 mm. Polyesterhylsa. För applicering av t.ex. tätskikt och lim. Passar både Teleskopskaft Proline med kona och träskaft konat till Ø 22 mm.
Varumärke
TeboBeskrivning
Bygel av stål med plasthandtag. Diameter: 6 mm. Polyesterhylsa. För applicering av t.ex. tätskikt och lim. Passar både Teleskopskaft Proline med kona och träskaft konat till Ø 22 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 267516 |
| Produkttyp | Engångsroller |
| Tillverkarens Art.Nr. | 005145 |
| Bredd | 180 mm |
| Längd | 280 mm |
| Diameter | 38 mm |
| EAN-nr | 7391142051450 |



