Inspektionsgaller Tebo Köpenhamn
Rek. pris 681 kr
486 kr
425 krSänkt pris!

Köpenhamn
425 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inspektionsgaller av borstat rostfritt stål typ AISI 430. Godstjocklek: 1 mm. Består av ram, lucka och magnetfästen. Fästena är justerbara för att passa olika plattjocklekar. Passar plattjocklek upp till max 15 mm.
Varumärke
TeboBeskrivning
Inspektionsgaller av borstat rostfritt stål typ AISI 430. Godstjocklek: 1 mm. Består av ram, lucka och magnetfästen. Fästena är justerbara för att passa olika plattjocklekar. Passar plattjocklek upp till max 15 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 345583 |
| Produkttyp | Inspektionsgaller |
| Tjocklek | 1 mm |
| Färg | Silver |
| Material | Rostfritt Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | 005772 |
| Bredd | 200 mm |
| Längd | 200 mm |
| EAN-nr | 7391142057728 |




