Klinkerpaket Jafo JK Standard Rostfritt
571 kr
Se priset!

JK Standard Rostfritt
571 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med 1 mm tjock, fyrkantig rostfri sil utan urtag, rostfri ram, underdel i plast med klämringsfunktion samt skruv. För klinkergolv. Passar alla JAFO 150-brunnar i plast förutom 86:an.
Varumärke
JafoBeskrivning
Med 1 mm tjock, fyrkantig rostfri sil utan urtag, rostfri ram, underdel i plast med klämringsfunktion samt skruv. För klinkergolv. Passar alla JAFO 150-brunnar i plast förutom 86:an.
Egenskaper
| Varumärke | Jafo |
| Art.Nr. | 7133897 |
| Färg | Rostfri |
| Material | Rostfritt Stål |
| Längd | 155 mm |
| Tjocklek | 6 mm |
| Bredd | 155 mm |
| RSK-nr | 7133897 |
