PP-rör Purus RaktØ32x1000 mm
38 kr
Se priset!
Vald variant
Anslutning:
Ø32mm
Längd:
1000 mm

Rakt
Ø32x1000 mm
38 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

PP-rör Purus Rakt är ett rakt rör med slätände på båda sidor för utanpåliggande rördragning. Kapbart för önskad längd. Tillverkat i PP. Utanpåliggande rördragning.
Varumärke
PurusBeskrivning
PP-rör Purus Rakt är ett rakt rör med slätände på båda sidor för utanpåliggande rördragning. Kapbart för önskad längd. Tillverkat i PP. Utanpåliggande rördragning.
Recensioner
Tomas SVerifierad köpare
för 2 år sedanPassar jättebra till purjolök! Såga i ca 30-40cm långa bitar och sätt runt purjolöken när den är ca 30cm hög.
Veronika AVerifierad köpare
för 2 år sedanAnvände den som genomföringsrör för sladdar genom en tjockare vägg och det passade den utmärkt till!
Egenskaper
| Varumärke | Purus |
| Art.Nr. | 2910290 |
| Anslutning | Ø32mm |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Vikt | 0,165 kg |
| Bredd | 32 mm |
| Utförande | Rak |
| Typ | Rör |
| Material | PP |
| Färg | Vit |
| RSK-nr | 2910290 |
| EAN-nr | 7391543515483 |

