Rörhållarskena Uponor Magna 25 mm
195 kr

Magna 25 mm
195 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rörhållarskena Uponor Magna för rördimension 25 mm (kompatibel även för Uponor Meltaway PEX-Rör) med cc 50 mm.
Varumärke
UponorBeskrivning
Rörhållarskena Uponor Magna för rördimension 25 mm (kompatibel även för Uponor Meltaway PEX-Rör) med cc 50 mm.
OBS! Säljs endast i enheter om 3 m.
Egenskaper
| Varumärke | Uponor |
| Art.Nr. | 1005290 |
| Produkttyp | Rörhållarskena |
| Material | Plast |
| Bredd | 50 mm |
| Längd | 3000 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Antal (m/frp) | 3 m/frp |
| Färg | Svart |
| RSK-nr | 2419991 |
| EAN-nr | 4021598026704 |
