Clip-on-spole Danfoss För EV220B och EV250B
Rek. pris 488 kr
fr.423 kr
Se priset!
Välj variant

För EV220B och EV250B
423 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DanfossBeskrivning
Clip-on-spole. Passar även äldre modell (EVSI och EVSIT).
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 4528191D |
| Färg | Blå |
| Material | Blå |
| Typ | Clip-on-spole |
| Utförande | Spänningstyp: DC, Spänningstyp: Hz |
| Spänning | 24, 220 V |
| Djup | 76, 93 mm |
| Höjd | 46, 54 mm |
| Effekt | 10, 18 W |
| Vikt | 0,25, 0,28, 0,29 kg |
| Bredd | 62, 67 mm |

